Terug naar overzicht

Wie wordt vrijdag 21 November de Ondernemer en Starter van het Jaar 2025?

Kom naar de uitreiking van de Ondernemersprijs gemeente Tubbergen!
Op vrijdag 21 november wordt tijdens een feestelijke avond bij Kottink in Geesteren bekendgemaakt wie zich “Starter van het Jaar” en “Ondernemer van het Jaar” van de gemeente Tubbergen mag noemen. Ook de publieksprijs wordt deze avond uitgereikt.

Officiële uitreiking met gastspreker Jochem Uytdehaage, voormalig olympisch schaatskampioen en inspirerend spreker over doorzettingsvermogen, prestatie en mentale kracht. Met zijn persoonlijke verhaal over pieken onder druk, omgaan met tegenslagen én het vinden van nieuwe doelen na de topsport, inspireert hij.

Iedereen is welkom! Aanmelden is niet nodig.
Kom langs, ontmoet collega-ondernemers en laat je inspireren!

 Wie wordt vrijdag 21 November de Ondernemer en Starter van het Jaar 2025?
250915_Uitnodiging-Ondernemersprijs.jpg

Genomineerden Ondernemer van het Jaar 2025:

  • Gerard Reinerink | Reinerink Bloemen & Planten, Manderveen
  • Frank en Robert Hams | Hams Interieurbouw, Tubbergen
  • Merle Scholte op Reimer en Lex Lansink | Scholte op Reimer, Vasse
  • Moniek Lenferink | Lenferink Trappen, Albergen
  • Familie Poppink| Gebr. Poppink, Reutum

Genomineerden Starter van het Jaar 2025:

  • Mart Wenneger, Manon Booijink en Vincent Booijink | In Vass, Vasse
  • Leontien Bies | de Stijlkamer, Tubbergen
  • Robert Spenkelink, Jeroen Ziel en Rob Kleinsman | Restaurant Vinck, Geesteren

Blijf op de hoogte en stem straks mee voor de publieksprijs via onze Facebookpagina: facebook.com/OndernemersprijsTubbergen

Wil je ook lid worden?

Bedrijven en instellingen die gevestigd zijn in de gemeente Tubbergen of waarvan de directeur/grootaandeelhouder in de gemeente Tubbergen woont kunnen lid worden.

Lid worden