Ben jij mkb-ondernemer in de gemeente Tubbergen en wil je vooruitkijken? Tijdens de Pitstop Workshop ontdek je in รฉรฉn ochtend waar de kansen รฉn risicoโs voor jouw bedrijf liggen. Je leert praktische modellen en inzichten waarmee je direct aan de slag kunt om je onderneming toekomstbestendig te maken.
๐
Wanneer: 14 oktober 2025
โฐ Tijd: 07.30 โ 10.30 uur (incl. ontbijt)
๐ Locatie: Kuiper Holland, Tubbergen
โก Let op: Slechts 10 plekken beschikbaar โ vol = vol!
Wat kun je verwachten?
Hoe weet ik of mijn bedrijf nog goed is ingericht voor de komende jaren? Wat verwachten mijn klanten straks โ en ben ik daar klaar voor? Welke onderdelen van mijn bedrijf zijn sterk, en waar zitten de risico's? Tijdens deze workshop leer je op een heldere manier je bedrijf te analyseren. Je krijgt inzicht in de belangrijkste onderdelen die bepalen of je als ondernemer toekomstbestendig bent. Denk aan:
โข Wie zijn je klanten โ en wat hebben ze nodig in de toekomst?
โข Wat bied je aan โ en is dat nog scherp en duidelijk genoeg, ook voor de toekomst?
โข Hoe bereik je je klanten โ en werkt dat nog zoals je wilt?
โข Wat zijn je grootste kosten en waar komt je opbrengst vandaan?
โข Met wie werk je samen โ en hoe goed sluit dat nog aan?
โข Waar liggen kansen voor de toekomst?
Je leert tijdens de sessie praktische modellen kennen, die helpen om al deze onderdelen overzichtelijk in kaart te brengen. Met die kennis kun je na afloop zelf aan de slag om jouw bedrijf kritisch onder de loep te nemen en eventuele aanpassingen door te voeren.
Voor wie? Voor mkb ondernemers uit Tubbergen die vooruit willen kijken. Of je nu directeur bent, productverantwoordelijke of dagelijks in contact staat met klanten โ deze sessie geeft je een stevige basis om je bedrijf scherper te analyseren. Kun je er zelf niet bij zijn? Dan mag een collega jouw plek innemen.
Meld je hier aan en geef jezelf de kennis om sterker te sturen op de toekomst.
Hopelijk zien we je op 14 oktober bij de Pitstop Workshop aan het ontbijt!